• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Rebo v akci a ve slevě - Slevy XXL


Vyhledávali jste výrobce Rebo a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky Rebo máme 66 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže. Podívejte se na všechny produkty od Rebo.

Nabízíme spoustu produktů od výrobce Rebo a jsme si jisti, že si u nás vyberete to nejlepší, co právě hledáte. Navíc se můžete spolehnout i na dopravu zdarma, snadné reklamace a dostupnost zboží skladem. Věříme, že najdete vše, co potřebujete. Nabízíme vám také výhodné slevy, abyste mohli nakupovat své oblíbené produkty za skvělé ceny.
Jsme hrdí na naši širokou škálu výrobků, které nabízíme. Výběr z médií, elektroniky, módy a dalších kategorií vám umožní najít ty nejlepší značky a nejnovější trendy ve světě. Navíc neustále aktualizujeme naše výrobky, abychom vám mohli nabídnout ty nejmodernější a nejvýkonnější vášnivé značky.
Bez ohledu na to, zda hledáte něco pro sebe nebo jako dárek pro své blízké, máme pro vás to pravé. Využijte naší široké nabídky slevových akcí a ušetřete peníze při nákupu svých oblíbených výrobků.
Vybírejte Rebo ve slevě na webu Slevy XXL!Počet výsledků od značky Rebo: 66

Drobní živočichové

Kniha Drobní živočichové:Knížka Drobní živočichové dětem představí nejmenší obyvatele naší planety – létající i lezoucí hmyz, pavouky, plže... prostě všechnu tu drobnou havěť, kterou máme sklon přehlížet, a která je přitom pro život na Zemi tak důležitá. Malí přírodovědci se v ní dozvědí, v jakém prostředí mohou různé drobné živočichy najít, a také různé zajímavosti z jejich života.

Cena od 154 Kč

Džungle

Kniha Džungle:Knížka Džungle děti provede nejzajímavějšími tropickými pralesy planety a představí jim jejich zvířecí obyvatele. Malí přírodovědci tak zjistí, že ačkoli džungle v různých koutech světa možná vypadá na první pohled podobně, ve skutečnosti je každá z nich jedinečná a plná zajímavých zvířat, jaká jinde nenajdou.

Cena od 154 Kč

Zvířata v jejich přirozeném prostředí

Kniha Zvířata v jejich přirozeném prostředí: Živočišná říše naší planety je neuvěřitelně rozmanitá a zajímavá. Vydejte se tedy na fascinující cestu jednotlivými vegetačními pásy a objevujte jejich obyvatele. V knize se dozvíte, která zvířata žijí v tropickém deštném pralese, na poušti, na travnatých pláních, ve velehorách nebo v polárních krajích, ale také jak jsou svému prostředí přizpůsobena. Díky bohatému obrazovému materiálu se seznámíte s více než 1000 živočišnými druhy z říše...

Cena od 408 Kč

Moje první počítání

Kniha Moje první počítání:Když se malé děti učí počítat, neznají abstraktní pojem čísla, vždy si potřebují představit něco konkrétního – šest sušenek, osm žabek nebo třeba deset balonků. V knížce s více než dvěma stovkami barevných fotografií se děti naučí čísla od 1 do 20 a ještě o kousek dál, jak jdou čísla za sebou, jak odhadnout počet, jak poznat pár nebo jak na sčítání a odčítání – to vše hravou formou, aby se pro ně počítání stalo zábavou.

Cena od 227 Kč

Slova v obrázcích

Kniha Slova v obrázcích:Knížka Slova prostřednictvím obrázků pomáhá nejmenším dětem v zábavném poznávání světa. Je zároveň skvělou příležitostí pro rodiče, aby s dítětem sdíleli radost nad obrázkovou knížkou, pomáhali mu rozvíjet slovní zásobu a motivovali ho k prvnímu učení.

Cena od 205 Kč

Co má kotě nejradši?

Kniha Co má kotě nejradši?:Knížka Co má kotě nejradši? pomocí roztomilých obrázků, hmatových plošek i vtipných otázek nenásilně uvede děti do kočičího světa a poskytne rodičům skvělý základ k vysvětlování, jak se ke koťátku správně chovat.

Cena od 193 Kč

100 pokladů naší planety Divy světa

Kniha 100 pokladů naší planety Divy světa:V antice lidé obdivovali sedm divů světa, moderní doba jich však zná mnohem více. Patří k nim například manhattanské mrakodrapy nebo závěsný most Golden Gate v San Francisku, Eiffelova věž v Paříži či majestátní palác Escorial poblíž Madridu. Mezi divy světa počítáme také pozůstatky mayské a aztécké civilizace i stavby jako Tádž Mahal, svědectví lásky mocného mughalského vládce, nebo Velkou čínskou zeď, o níž se traduje, že je vidět pouhým okem až z...

Cena od 486 Kč

Poslechni si a vyhledej Džungle

Kniha Poslechni si a vyhledej Džungle: V této knížce se malí čtenáři prostřednictvím hravých veršů a 20 různých zvuků seznámí se zvířaty žijícími v džungli, jako je tygr, slon, krokodýl či žirafa. Stíratelný fix zábavu ještě znásobí. Součástí titulů z edice Poslechni si & vyhledej je 6 zvukových tlačítek – každé z pěti menších vydává postupně jeden ze čtyř zvuků příslušejících k obrázkům, největší tlačítko přehraje všech 20 zvuků po sobě. Ke knížkám náleží také stíratelný...

Cena od 272 Kč

100 pokladů naší planety Národní parky

Kniha 100 pokladů naší planety Národní parky: Kniha představuje stovku těch nejpozoruhodnějších přírodních oblastí světa. Patří mezi ně mimo jiné Yellowstonský národní park v USA, peruánské obydlené jezero Titicaca, ráj varanů – park Komodo v Indonésii, japonský vulkán Aso, islandské ledovce chráněné národním parkem Skaftafell, tanzanský kráter Ngorongoro, Viktoriiny vodopády na hranicích Zambie a Zimbabwe či Velký bariérový útes na australském pobřeží. Prostřednictvím této knihy s bohatým...

Cena od 499 Kč

Nezkrotná džungle: Poslechni si zvířátka a pohlaď tygrovi kožíšek!

Kniha Nezkrotná džungle: Poslechni si zvířátka a pohlaď tygrovi kožíšek!:Zvuková knížka Nezkrotná džungle představuje zvířátka, jako je tygr, papoušek, slon nebo had. S obyvateli džungle seznámí malého čtenáře hravé verše, milé obrázky a šest zvukových tlačítek, po jejichž zmáčknutí se ozve zvuk pro dané zvíře charakteristický, největší tlačítko přehraje všechny zvuky po sobě. Díky výřezu s měkkým kožíškem si děti mohou pohladit i tygra.

Cena od 284 Kč

Veselá farma: Poslechni si zvířátka a pohlaď ovečce kožíšek!

Kniha Veselá farma: Poslechni si zvířátka a pohlaď ovečce kožíšek!:Zvuková knížka Veselá farma představuje zvířátka, jako jsou ovečky, koník, kráva nebo prasátko. Se zvířátky malého čtenáře seznámí hravé verše, milé obrázky a šest zvukových tlačítek, po jejichž zmáčknutí se ozve zvuk pro dané zvíře charakteristický, největší tlačítko přehraje všechny zvuky po sobě. Díky výřezu s měkkým kožíškem si děti mohou i pohladit ovečku.

Cena od 271 Kč

Co má koník nejradši?

Kniha Co má koník nejradši?: Co má koník nejradši? Víte, co má koník nejradši? Tato knížka vám jeho záliby představí nejen prostřednictvím roztomilých obrázků, ale také pomocí důležitého smyslu - hmatu. V edici dále vyšlo: Co má štěně nejradši? Co má kotě nejradši? Co má dinosaurus nejradši?

Cena od 193 Kč

Co má dinosaurus nejradši?

Kniha Co má dinosaurus nejradši?: Co má dinosaurus nejradši? Víte, co má dinosaurus nejradši? Tato knížka vám jeho záliby představí nejen prostřednictvím roztomilých obrázků, ale také pomocí důležitého smyslu - hmatu. V edici dále vyšlo: Co má štěně nejradši? Co má kotě nejradši? Co má koník nejradši?

Cena od 193 Kč

Co má tučňák nejradši?: K prohlížení i ke hlazení!

Kniha Co má tučňák nejradši?: K prohlížení i ke hlazení!:Knížka Co má tučňák nejradši? pomocí roztomilých obrázků, hmatových plošek i vtipných otázek nenásilně uvede děti do světa za polárním kruhem a poskytne rodičům skvělý základ k dalšímu vysvětlování.

Cena od 193 Kč

Průvodce světem lupínků: skřítků, kteří chrání stromy

Kniha Průvodce světem lupínků: skřítků, kteří chrání stromy:Tato nádherně ilustrovaná kniha vezme malé čtenáře na dobrodružnou výpravu do světa stromů a jejich maličkých strážců, lupínků. Prostřednictvím postaviček skřítků děti nahlédnou do korun i pod kůru tajemných zelených velikánů z celého světa. Dozvědí se například, čím se stromy živí, co je potřeba k tomu, aby na větvi uzrály plody, jak si stromy navzájem pomáhají se zvířátky i jinými organismy nebo jak si mezi sebou povídají....

Cena od 263 Kč

Popletená zvířátka: Pomocí otočných koleček vytvoříš 25 legračních zvířátek!

Kniha Popletená zvířátka: Pomocí otočných koleček vytvoříš 25 legračních zvířátek!:Otáčením koleček v knížce Popletená zvířátka se zkombinují takové nesourodé dvojice jako např. dinosaurus a žirafa nebo plameňák a koza, a vznikne tak dinorafa či plamkoza. Ke každé postavičce si pak může dítě poslechnout vtipnou říkanku, jako třeba Parádivou plamkozu zdobí brýle z dovozu.

Cena od 222 Kč

100 pokladů České republiky Hrady a zámky

Kniha 100 pokladů České republiky Hrady a zámky:Kniha Hrady a zámky představuje stovku nejzajímavějších hradů a zámků v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Jednotlivé portréty jsou věnovány jak těm nejznámějším šlechtickým sídlům, mezi něž patří Karlštejn, Český Krumlov či Lednice, tak skrytým klenotům, jež na objevení širokou veřejností teprve čekají. Některé oplývají úžasným geniem loci, jiné ukrývají překrásné interiéry nebo demonstrují architektonické umění svých stavitelů. Jedno...

Cena od 478 Kč

Tik tak Knížka s hodinami: Nauč se hodiny s Matějem a Kačkou!

Kniha Tik tak Knížka s hodinami: Nauč se hodiny s Matějem a Kačkou!:Jak vypadá Kaččin a Matějův den? V kolik hodin vstávají, kdy si hrají a kdy se ukládají na kutě? Knížka přibližuje režim dne dvou malých školáků prostřednictvím krásných ilustrací a přitom hravým způsobem – pomocí ciferníku s otočnými ručičkami – učí děti určovat čas.

Cena od 289 Kč

Jak nakreslit naprosto cokoli

Kniha Jak nakreslit naprosto cokoli:

Cena od 313 Kč

BBQ Nejen pro vegetariány: Gastronomie, gril & gurmáni

Kniha BBQ Nejen pro vegetariány: Gastronomie, gril & gurmáni:

Cena od 256 Kč

Obávané dinosaury: Viac ako 60 otváracích okienok!

Kniha Obávané dinosaury: Viac ako 60 otváracích okienok!:

Cena od 265 Kč

Lidské tělo: Přes 60 odklápěcích okének

Kniha Lidské tělo: Přes 60 odklápěcích okének:

Cena od 133 Kč

Den a noc

Kniha Den a noc:

Cena od 250 Kč

Ospalý psík: Knížka s prstovým maňáskem

Kniha Ospalý psík: Knížka s prstovým maňáskem: Knížky z edice Knížka s prstovým maňáskem se se pomocí hravých veršíků zaměřují na pěstování dobrých mezilidských vztahů a na pozitivní přístup k řešení problémů. Příběh malého posluchače zaujme o to víc, že hlavního hrdinu nepředstavuje pouhá ilustrace v knížce, ale prstový maňásek připevněný ke knize, kterého si může i pohladit nebo si s ním pohrát. Pejsek by si moc rád někde v ústraní zdříml, ale nedaří se mu nalézt to správné...

Cena od 159 Kč

Školička kreslení pro děti i dospěláky

Kniha Školička kreslení pro děti i dospěláky:Když mají děti, ale i mnozí dospělí nakreslit určitý obrázek, často bezradně sedí nad papírem a nevědí, jak začít. A právě v tom pomůže Školička kreslení pro děti i dospěláky, podle níž dokáže kreslit opravdu každý. Přehledná publikace seřazená podle tematických okruhů nabízí téměř stovku návodů, které krok za krokem ukážou, jak pomocí jednoduchých tvarů nakreslit vše, na co si jen člověk vzpomene.

Cena od 283 Kč

Kačka a Matěj: Hledej v obrázcích

Kniha Kačka a Matěj: Hledej v obrázcích:Kačka a Matěj bydlí vedle sebe v ulici Na schovávané v nejhezčí čtvrti ve městě a mají pořád co objevovat, doma i venku. V knížce Kačka a Matěj - hledej v obrázcích, určené zejména nejmenším čtenářům, děti najdou na každé dvojstraně základní seznam věcí, které mohou v obrázku hledat, ale kouzelné detailní ilustrace toho k objevování a počítání nabízejí mnohem víc.

Cena od 263 Kč